Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
RJ11 Bağlantı Noktalı 4x5dbi Yüksek Kazançlı Antenler ile MTK Yonga Seti LTE Yönlendirici Volte
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| renk: | Beyaz |
Kırsal Alan için ODM CAT4 300mbps Geniş Bant 4G Yönlendirici WCDMA LTE Kablosuz
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
802.11b/G/N Hücresel 4G LTE Endüstriyel WiFi Yönlendirici 300Mbps
| yonga seti: | MTK |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı, PC/kameraya LAN ethernet |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
4g Lte Sim 5G Endüstriyel Yönlendirici Rj45 Pcba Kurulu Mobil Lte Hotspot 300mbps
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
POE Adaptörlü Suya Dayanıklı WiFi LTE Yönlendirici 4G CPE 300mbps
| Arayüz: | 2 Lan Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
32 Kullanıcı 2 Anten Geniş Bant 4G Yönlendirici ATT T Mobil WCDMA LTE Kablosuz
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
Kablosuz Dış Mekan 4G Yönlendirici Wifi Genişletici CAT4 Çift LTE Anten
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
Vodafone TTL IMEI Değişim 300Mbps Kablosuz 4G Wifi Yönlendirici CAT4 32Kullanıcı RJ45 CPE
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
| Giriş gerilimi: | 12V |
SMA Harici Anten ile Araba Taşınabilir Kablosuz Wifi Yönlendirici 300mbps 4g Endüstriyel
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 2 LAN |
| Özellik: | Bant Kilidi |
Endüstriyel LTE Çözümü Geniş Frekans Bandı ve İşlem Sıcaklığı -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

