Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
AC1200 Dual Band Wifi 4g Lte Router Ev VPN Sunucusu İçin Gigabit Kablosuz İnternet CPE
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| kullanıcılar: | 32 kablosuz kullanıcı |
| Frekans bandı: | Çift Bant 2,4 GHz 5,8 GHz |
Kamera Evi için 4G LTE Açık CPE Ağ Köprüsü Yönlü Panel Anteni
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300 mbps |
Su geçirmez POE Güç Wifi Kablosuz Açık CPE SimCard Ethernet Bağlantı Noktası CCTV Kırsal için 4G LTE Yönlendirici
| Güç kaynağı: | POE 24V |
|---|---|
| Hız: | 300 mbps |
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11b/g/n |
RJ11 Bağlantı Noktası 4G LTE Volte Yönlendirici Sim Kart Yuvası Kilidi Açılmış Mobil Wifi Yönlendirici
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| hız: | 300Mbps |
Windows Uyumlu 4G LTE Yönlendiricisi 150Mbps Hız WAN/LAN Port Güvenli CPE Ev Yönlendiricisi
| güvenlik duvarı: | SPI Güvenlik Duvarı |
|---|---|
| Hız: | 150Mbps |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu: | Windows, Mac OS, Linux |
2 Yüksek Kazançlı Harici Antenler ile 2.4GHz 4G LTE Yönlendirici 300Mbps FCC
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| Standart: | 802b/g/n/ac |
İç Mekan 4G LTE Yönlendirici 300Mbps 3dbi Çok Yönlü Anten
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici 300Mbps 2X 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 Bağlantı Noktaları
| Boyut: | 145mm X 105mm X 30mm |
|---|---|
| Nem: | %10~%90 (Yoğuşmasız) |
| Güç tüketimi: | 10W |
32 Cihaz 4G LTE Yönlendirici 300Mbps Dahili Dahili Anten LAN WAN Bağlantı Noktası
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
300mbps 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici, Lan Bağlantı Noktalı 32 Kullanıcı 4G Yönlendirici
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
|---|---|
| Arayüz: | 2 Lan Bağlantı Noktası |
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

