Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
2.4G 1200Mbps WiFi Yönlendirici CAT4 4G Geniş Bant Kablosuz Yönlendirici
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| renk: | Beyaz |
Kablosuz LTE Yönlendirici Volte RJ45 Bağlantı Noktası Wifi Yönlendirici 4G LTE 300mbps
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Arayüz: | 1 RJ11 Bağlantı Noktası1 LAN |
32 Kullanıcı LTE Yönlendirici Volte RJ45 Bağlantı Noktası Kablosuz N 4G LTE Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac /b/g/n |
| Destek: | 32 kullanıcı |
SMA RJ45 Bağlantı Noktalı 2 LAN 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici 5dBi Antenler
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
| Standart: | 802b/g/n/ac |
OEM 4G Çift SIM WiFi Yönlendirici Desteği Ev Ofis İçin Sesli Arama
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
OEM CAT4 CAT6 32 Kullanıcılar Dual Band 4G LTE WIFI Router Kilidini 1200mbps Bant Kilidi CPE
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Hız: | 1200 Mb/sn |
IMEI TTL Değişim Wifi CPE 4G LTE WIFI Router CCTV Kamera için 300mbps Kilidini Açın
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Hız: | 300 mbps |
Pil ile Çift Sim Kart SMS WPS Cep Wifi Yönlendirici 4G LTE
| 2.4G Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Şifreleme tipi: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN |
İç mekan 4g Wifi Anten -40°C 80°C Vswr ≤1.5 Düşük maliyetli çözümleriniz için
| İmpedans: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR'ye Karşı: | ≤1,5 |
| polarizasyon: | Dikey |
Sim kart yuvası ile kablosuz 4G LTE WiFi Router 150Mbps 4G modem wifi router kilidini aç
| Çalışma sıcaklığı: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,6 kg (600 gr) |
| Hız: | 150Mbps |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

