Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
CAT4 LTE Yönlendirici Volte 2 Anten Wifi Yönlendirici, RJ45 Bağlantı Noktalı Sim Kart Yuvalı
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
4 Harici Anten RJ11 Bağlantı Noktalı 300mbps LTE Yönlendirici Voltajı
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| renk: | Beyaz |
300mbps CAT4 POE Güç Wifi Kablosuz Dış Mekan CPE SimCard 4G LTE Yönlendirici Kamera İzleme İçin
| Güç kaynağı: | POE 24V |
|---|---|
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11b/g/n |
| Destek olmak: | OEM ODM'si |
Su geçirmez POE Güç Wifi Kablosuz Açık CPE SimCard Ethernet Bağlantı Noktası CCTV Kırsal için 4G LTE Yönlendirici
| Güç kaynağı: | POE 24V |
|---|---|
| Hız: | 300 mbps |
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11b/g/n |
AC1200 Dual Band Wifi 4g Lte Router Ev VPN Sunucusu İçin Gigabit Kablosuz İnternet CPE
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| kullanıcılar: | 32 kablosuz kullanıcı |
| Frekans bandı: | Çift Bant 2,4 GHz 5,8 GHz |
RJ45 Lan Bağlantı Noktası ile Taşınabilir 4G LTE Yönlendirici 300Mbps'nin Kilidini Açın
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
Sesli Çağrı LTE Yönlendirici Volte
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac /b/g/n |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
300mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici, 32 Kullanıcı 4G Wifi Cep Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
TUOSHI 5G 4G LTE Ev ve İş AX1800 Kablosuz için Dual Band WiFi Sim Router
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

