Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
VOIP CPE Çift SIM Mobil 4G LTE Yönlendirici 150Mbps 300Mbps Pilli
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Bant desteği: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41,WCDMA:B1/5/8 |
| Anten: | 4G 1T2R MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
5G Modem WiFi 6 Yönlendirici NR NSA / SA Kablosuz CPE Ses Voltajı Gigabit Ethernet
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
TUOSHI 5G Modem WiFi 6 Yönlendirici NR NSA / SA Kablosuz CPE Ses Voltajı Gigabit Ethernet 4G
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Sim Yuvalı 1200mbps 5dBi Antenli İç Mekan LTE Yönlendirici
| Standart: | 802.11 b/g/n/ac |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Giriş gerilimi: | 12V |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 Gigabit Ethernet Kapsamlı Yönlendirici 3000sqft 64 Cihaz
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
8h 150mbps Kablosuz Yönlendirici İç Mekan Mobil Bağlantı Noktası 4G LTE Yönlendirici
| Yanında olmak: | 8 saat |
|---|---|
| LTE İndir: | 100Mbps |
| LTE Yükleme: | 50 Mb / sn |
WiFi Kablosuz 300Mbps LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Yönlendirici Kilitsiz Sim Kart
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
FCC Cat 4 Anten Wifi Kablosuz LTE Yönlendirici Sim Kartlı Düşük Güç 4g Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
CAT4 4G LTE Router Sim Kart Yuvalı 300Mbps Kablosuz LTE Router
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Endüstriyel 300Mbps Kablosuz N 4G Lte Yönlendirici RJ45 2 Anten
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
| Standart: | 802b/g/n/ac |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

