Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Sim Kart WiFi LTE Router 4 Ayrılabilir Antenler SMA Portlu 300mbps
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
LAN WAN Bağlantı Noktası WiFi LTE Yönlendirici Sim Kart Yuvalı 1200Mbps Kablosuz Yönlendirici
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50 ° C |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
Açık WiFi LTE Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
POE Adaptörlü Suya Dayanıklı WiFi LTE Yönlendirici 4G CPE 300mbps
| Arayüz: | 2 Lan Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
10 Kullanıcı WiFi LTE Yönlendirici Mobil Bağlantı Noktası Taşınabilir Sim Kart Modem
| custmoized: | Logo |
|---|---|
| Yonga seti: | MTK |
| kullanıcı: | 10 kullanıcı |
Kablosuz Endüstriyel WiFi LTE Yönlendirici 4 Ayrılabilir Antenler RJ45 Bağlantı Noktası
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
4G WiFi Router 300Mbps Yüksek Hızlı İnternet Erişim Cihazı
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
|---|---|
| şifreleme: | WEP/TKIP/AES |
| Arayüz: | 1 X 10/100Mbps WAN Bağlantı Noktası, 4 X 10/100Mbps LAN Bağlantı Noktası |
Cep Kilidi Açılmış CPE SMA 2.4 5.8G Dual Band Sim 4g Lte Router Cctv Kamera Araba İçin
| Çift bant: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Anten: | 5 sabit anten +1 SMA anten konnektörü |
| Ağ bağlantı noktası: | 1 WAN + 4 LAN |
Endüstriyel Dual Band 1200Mbps Wifi 4G Router RJ45 WAN LAN Ethernet LTE Sim Kart
| Çift bant: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Anten: | 6 sabit katlanabilir anten |
| Ağ bağlantı noktası: | 1 WAN + 4 LAN |
Mobil Bağlantı Noktası RJ45 RJ11 LAN 2.4 G WiFi Yönlendirici, Çift SIM 4G LTE Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | 4G 1T2R MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

