Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 1200mbps wifi router ] eşleşme 85 Ürünler.
Sim Kart Yuvalı Mavi WiFi LTE Yönlendirici 802.11b/g/n 4G LTE Yönlendirici
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50 ° C |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
Kablosuz 1200mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici Mobil Bağlantı Noktası 2400Mah Pil
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Araç Karavan Dual Band Lte Sim 4g Endüstriyel Hücresel Yönlendirici Wifi Mobil CPE SMA
| Sıklık: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Anten: | 5+1 SMA anten konnektörü |
| Arayüz: | 1 WAN + 4 LAN |
4X4MIMO Cat6 Kablosuz CPE 4G LTE Yönlendirici 1200Mbps Volte TR069 CA Pil
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN |
Harici Antenler 4G LTE Yönlendirici Kilidi Açık
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Speed 5G Wireless Router with Encryption WPA-PSK/WPA2-PSK and 600Mbps/867Mbps WiFi
| WiFi Hızı: | 2,4 GHz: 600 Mbps/5 GHz: 867 Mbps |
|---|---|
| AğProtokolleri: | IPv4/IPv6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~50°C |
RJ45 Arayüzü Sim Kart Ev Yönlendiricisi, Kilidi Açılmış Mobil Geniş Bant Yönlendirici
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Kullanıcılar: | 32 |
1200 Mbps Yüksek Hızlı LTE Yönlendiricisi
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
2.4GHz LTE Router 1200mbps Hız 1 SIM Kart Slot EU/US/UK/AU Plug
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Kesintisiz Bağlantı için Tek SIM Kart yuvası ile 4G LTE Yönlendiricisi
| Antenna Type: | External |
|---|---|
| Volte Support: | Yes |
| Security Features: | WPA/WPA2, WPS, Firewall |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

