Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 1200mbps wifi router ] eşleşme 85 Ürünler.
AC1200 Dual Band Wifi 4g Lte Router Ev VPN Sunucusu İçin Gigabit Kablosuz İnternet CPE
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| kullanıcılar: | 32 kablosuz kullanıcı |
| Frekans bandı: | Çift Bant 2,4 GHz 5,8 GHz |
4g Lte Sim 5G Endüstriyel Yönlendirici Rj45 Pcba Kurulu Mobil Lte Hotspot 300mbps
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
IOT 2.4G 5.8G 1200Mbps Dual Band Kablosuz CPE Endüstriyel Sınıf Sim Kart 3g 4g 5g Wifi Yönlendirici
| Ağ: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Malzeme: | Metal kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
Sim Kart WiFi Hospot 1200mbps ile Beyaz 4G LTE Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
1200mbps 4G Sim Kart Yönlendirici
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Giriş gerilimi: | 12V |
2.4GHz 5.8GHz 1200Mbps sinyal yükseltici wifi CPE yönlendirici Genişletici 12v wifi tekrarlayıcı Güçlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz,5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
| Tip: | Duvar fişi |
300Mbps Kablosuz Sim Kart Yönlendirici 4 Yüksek Kazançlı Antenler
| Ağ: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik Kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
RJ45 Lan Bağlantı Noktası Isı Dağılımı ile CE 4G LTE Kablosuz Yönlendirici Sim Kart
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
Endüstriyel Çift Bant Sim Kart Yönlendirici
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
1200mbps Yönlendirici LTE Volte Wifi RJ11 Kablosuz Yönlendirici Sim Kart Yuvası
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

