Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 1200mbps wifi router ] eşleşme 85 Ürünler.
1200mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
İç Mekan Çift Bantlı Kablosuz Yönlendirici 5GHz 4 Harici Anten
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| WiFi standardı: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Arayüz: | 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
1200Mbps Kablosuz Yönlendirici Firewall Güvenliği ve 1 SIM Kart yuvası ile
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
RJ11 Arayüzü Sim Kart Modem Yönlendirici ROHS 4 Harici Antenler
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
5.8G 4G LTE Yönlendirici 300Mbps Sesli Çağrı RJ45 Lan Arabirim Bağlantı Noktası
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablosuz Yönlendiricinin Kilidini Açın 1200mbps, 32 Kullanıcı Kablosuz Çift Bantlı 4G LTE Yönlendirici
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| renk: | Beyaz |
LAN 4G LTE Yüksek Hızlı Dahili Yönlendirici 1200mbps Dual Band Sim Kart Yönlendirici
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
1200mbps LTE Wifi Router Voltajı 802.11a/b/g/n/ac Kablosuz Standartlar
| Volte Support: | Yes |
|---|---|
| Speed: | 1200mbps |
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
1200mbps 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici, Lan Bağlantı Noktalı FCC Sim Tabanlı Yönlendirici
| Ağ: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik Kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
4 Antenler LTE Yönlendirici Volte 1200mbps CPE LTE Kablosuz Yönlendirici Sim Kart Yuvası
| Liman: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| Destek: | 32 kullanıcı |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

