Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 1200mbps wifi router ] eşleşme 85 Ürünler.
6 Harici Anten Kablosuz Yönlendirici Kilidi Wifi Sim Kart Yönlendirici
| Ağ: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik Kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
CE 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici Ayrılabilir Anten Kablosuz Çift Bant Yönlendirici
| Ağ: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Malzeme: | Çelik Kapak |
Açık WiFi LTE Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
5.8G Dual Band 4G LTE Router 300Mbps, RJ45 Lan Portlu
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| renk: | Beyaz |
Uzun Mesafe aralığı Dual Band 2.4G 5.8G sinyal yükseltici yönlendirici Kablosuz genişletici wifi güçlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz,5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
| Tip: | Duvar fişi |
Cep Kilidi Açılmış CPE SMA 2.4 5.8G Dual Band Sim 4g Lte Router Cctv Kamera Araba İçin
| Çift bant: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Anten: | 5 sabit anten +1 SMA anten konnektörü |
| Ağ bağlantı noktası: | 1 WAN + 4 LAN |
Pil ile Beyaz Mobil WiFi LTE Yönlendirici Çift Frekans Bandı 4G LTE Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
1200Mbps Dual Band Yüksek Güçlü Kablosuz CPE Endüstriyel Kurumsal Sınıf Simcard 4g / 5g Yönlendirici
| Ağ: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Malzeme: | Metal kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
AC1200 1200Mbps Mesh WiFi Dual Band Unlocked 4G LTE Modem Router 2 SIM Kart Yuvası
| Anten: | MIMO, SMA 5dBi Yüksek Kazançlı Antenler |
|---|---|
| SIM kart: | 2 sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN |
5dbi Anten LTE Yönlendirici Volte 1200Mbps 4G Sim Kart Yuvası Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

