Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Mobil Bağlantı Noktası Çift Sim Mobil Yönlendirici 2400Mah 4G LTE Kablosuz Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
MIMO Destekli 2.4GHz Mobil Kilitsiz SIM 4G Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
AC1200 1200Mbps Mesh WiFi Dual Band Unlocked 4G LTE Modem Router 2 SIM Kart Yuvası
| Anten: | MIMO, SMA 5dBi Yüksek Kazançlı Antenler |
|---|---|
| SIM kart: | 2 sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN |
Özelleştirilebilir Yönlendiriciler Cat Pocket Kablosuz Wifi Taşınabilir Lte Mf Mobil 2100Mah Pil Antenna Erişim Noktası 4G Yönlendiricisi
| SIM kart: | Destek |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
| Türü: | Kablosuz |
RJ11 Bağlantı Noktası 4G LTE Volte Yönlendirici Sim Kart Yuvası Kilidi Açılmış Mobil Wifi Yönlendirici
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| hız: | 300Mbps |
Endüstriyel 2.4GHz GSM SIM Kart Wifi Yönlendirici 5V 4G Kamera İçin Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
SMA Port Akıllı Lte Kablosuz Yönlendirici 4 Antenler 4G LTE Mobil Wifi Modem
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Kablosuz Dış Mekan 4G Yönlendirici Wifi Genişletici CAT4 Çift LTE Anten
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
32 Kullanıcı 300Mbps 3G 4G LTE CPE Kablosuz Yönlendirici Desteği SIM Kart
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 2* 5dBi Antenler |
POE Gücü ile 300mbps CAT4 Wifi Kablosuz Sim Kart Açık 4G LTE CPE Yönlendirici
| Güç kaynağı: | POE 24V |
|---|---|
| Hız: | 300 mbps |
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11b/g/n |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

