Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte wifi modem ] eşleşme 129 Ürünler.
150Mbps CAT4 Kablosuz USB Wifi Yönlendirici Adaptör Güç Bankası
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
2Mbps iletim hızı 10 kullanıcı Wifi paylaşımları Mikrotik Yönlendiricisi İç Biçimli
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Boyutlar: | 90mm X 28mm X 11mm |
| Tarzı: | Dahili |
Modem CPE Dışarıdaki Wi-Fi Antenası Sim Kartı yuvası ile 20.5 X 2.5 X 2.5 inç
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Kablosuz internet: | 802.11n |
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
2.4GHz 150mbps Kablosuz LTE CPE Yönlendiricisi Yüksek Kazançlı Anten Uzun Menzilli 36dBi
| Sıklık: | 2,4 GHz 150 Mb/sn |
|---|---|
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
| yüksek kazançlı anten: | Uzun Menzilli 36dBi Anten |
İç mekan 4g Wifi Anten -40°C 80°C Vswr ≤1.5 Düşük maliyetli çözümleriniz için
| İmpedans: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR'ye Karşı: | ≤1,5 |
| polarizasyon: | Dikey |
CAT4 Wifi Sim Kart Modem Taşınabilir Evrensel 4G Wifi Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
2.4GHz 150mbps Yüksek Standart İhtiyaçlar için 1 WAN 4 LAN Arayüzü ile Dış WiFi Anten
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
| yüksek kazançlı anten: | Uzun Menzilli 36dBi Anten |
Wifi Güvenlik Taşınabilir 4G Mobil Hotspot WPA/WPA2 ile uyumlu
| WDS'yi destekler: | - Hayır. |
|---|---|
| Uygulama: | Dış mekan |
| Wi-Fi Güvenliği: | WPA/WPA2 |
FCC Cat 4 Anten Wifi Kablosuz LTE Yönlendirici Sim Kartlı Düşük Güç 4g Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Hızlı ve istikrarlı kablosuz bağlantı için taşınabilir 4G Mobil Hotspot
| SMS: | Destek |
|---|---|
| yonga seti: | MTK |
| SIM kart: | Destek |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

