Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte wifi modem ] eşleşme 129 Ürünler.
Working With R658U Wifi Router Outdoor WiFi Antenna 2.4GHz 600mbps
| Interface: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Frequency Range: | 2.4GHz-2.5GHz |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
150Mbps 4G Cep Yönlendiricisi
| özelleştirilmiş: | logo, hediye kutusu |
|---|---|
| yonga seti: | MTK |
| kullanıcı: | 10 kullanıcı |
Araba Yönlendirici 300mbps Çift Bant
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
1200mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Android Tablet Dual Band için 6 Anten GSM Modem 5G 1200Mbps WiFi Yönlendirici
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| Kullanıcılar: | 32 |
| Destek olmak: | 32 kablosuz kullanıcı |
5dbi Anten Geniş Bant Sim Kart Yönlendirici Beyaz RJ11 Bağlantı Noktası
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
Dış Mekan Yönlü Mimo Panel Anten 11dbi 2700MHz Su Geçirmez
| Frekans aralığı: | 698 - 2700 MHz |
|---|---|
| Kazanç: | 11dbi |
| Yön: | Yön paneli |
Kablosuz 1200mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici Mobil Bağlantı Noktası 2400Mah Pil
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Sim Kart Yuvalı Beyaz Kablosuz Yönlendirici
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

