Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte wifi modem ] eşleşme 129 Ürünler.
Iot LTE 4G VPN kablosuz endüstriyel yönlendirici WiFi Hotpot 802.11b G N Yönlendirici
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
RJ11 4G Modem Sim Kart Yuvası 300Mbps LAN Bağlantı Noktası Wifi Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
Araba Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası Siyah Sim Kart Taşınabilir Wifi Yönlendirici
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
Sesli Çağrı LTE Yönlendirici Volte
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac /b/g/n |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
SIM Kart Yuvalı Taşınabilir 150Mbps 2.4Ghz WiFi 3G Kablosuz Yönlendirici
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | EVET |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
2.4G Tek Bant Kablosuz Yönlendiricisi WPA/WPA2-PSK Güvenliği ile Orijinal Üretici
| LTE Yükleme: | 150Mbps |
|---|---|
| Türü: | Kablosuz |
| WDS'yi destekler: | - Hayır. |
Kapalı 4g Wifi Cpe Router Sim Kart Yuvası Şifreleme Yönlendiricili Kablosuz Lte Modem Cpe
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
300mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici, 32 Kullanıcı 4G Wifi Cep Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Tuoshi Hafif Ağırlıklı Kablosuz MTK Chipset 4G Mobil Hotspot Windows Mac IOS Android Cihazlar için
| Uyumluluk: | Windows, Mac, iOS, Android |
|---|---|
| yonga seti: | MTK |
| WDS'yi destekler: | Hayır |
RJ11 Arayüzü Sim Kart Modem Yönlendirici ROHS 4 Harici Antenler
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

