Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
4G LTE Ağ Kablosuz Yönlendirici Standart CPE Dahili DHCP Sunucusu/Müşteri ile
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
|---|---|
| QoS: | Bant Genişliği Kontrolü |
| Arabirim: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Bağlantı Noktası, 1x USB 2.0 Bağlantı Noktası |
Kompakt 4G LTE Router 150Mbps 7.87 X 5.51 X 1.18 WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme
| İşletim Sistemi Uyumluluğu: | Windows, Mac OS, Linux |
|---|---|
| Adı: | 4G LTE Yönlendirici 150Mbps |
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
Hızlı ve Kesintisiz Veri Değişimi İçin 150Mbps 4G LTE Yönlendiricisi USB 2.0 Port Arayüzü
| Adı: | 4G LTE Yönlendirici 150Mbps |
|---|---|
| Firewall: | SPI Firewall |
| Frekans bandı: | 2,4 GHz ve 5 GHz |
1x WAN / 1x LAN / 1x USB Portları 4G LTE Kablosuz Yönlendirici Ağınızda Devrim yaratmak için
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
IMEI TTL Değişim Wifi CPE 4G LTE WIFI Router CCTV Kamera için 300mbps Kilidini Açın
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Hız: | 300 mbps |
Güvenilir dış bağlantılar için 1x SIM Kart yuvası 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
LTE 300mbps 4G Endüstriyel Yönlendirici CPE IMEI Evrensel Kilit Açma Kablosuz
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
MTN TURUNCU Sim Kart Wifi 4G LTE Yönlendirici B1 B3 B5 B8 B38 B39 B40 300mbps CPE'nin Kilidini Açın
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Hız: | 300 mbps |
800/900/1800/2100/2600MHz frekans bandı 4G LTE CPE Router Kablosuz SIM kart yuvası ile
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
FDD TDD Cat 4 Ayrılabilir Anten 4G LTE Yönlendirici 300Mbps Kablosuz Wifi CPE Modem Ethernet Wan
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 4* 5dBi Antenler(2 adet 4G SMA ayrılabilir anten isteğe bağlıdır) |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

