Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
5G CPE modem WiFi 6 Yönlendirici NR NSA / SA Kablosuz CPE Volt Gigabit Ethernet
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | - Evet. |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
WCDMA Taşınabilir Mobil Bağlantı Noktası Kilitsiz Netstick Usb Modem 100.8Mbps
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Arayüz: | USB2.0 |
| özelleştirilmiş: | Logo |
5G NR ağ standardı ile donatılmış, sağlam ve ölçeklenebilir iş bağlantısı sağlayan 1 WAN 4 LAN 5G CPE
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Sim Card Slot: | 1 X Nano SIM |
1200Mbps Kablosuz Yönlendirici Firewall Güvenliği ve 1 SIM Kart yuvası ile
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
150Mbps 10Users WPS SMS mifis Kablosuz 4g lte wifi 4g sim kart yönlendirici pil ile
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
| Wi-Fi Desteklenen Frekans: | 2.4G |
Tuoshi Factory LTE 5G CPE For Advanced Wireless Standard Outdoor Wifi6
| AğProtokolleri: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Limanlar: | 1x LAN/1x USB |
| Frekans Çubuğu: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
5G NR 5G Dış Mekan CPE, 600Mbps 5G CPE Yönlendirici WiFi6 Kablosuz Modem 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Yönlendirici
| iletim hızı: | 600Mbps |
|---|---|
| Ürün adı: | 5G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici |
| Veri hızı: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
150Mbps 10Users WPS 2.4g Sim Kart Yuvası 4g Lte Wifi Cep Hotspot Router Pilli
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
4g Mini Mifi ile Her Yerde Bağlantılı Kalın LTE 150Mbps Yükleme ve WPA/WPA2 Wifi Güvenliği
| yonga seti: | ASR1803 |
|---|---|
| Frekans bandı: | B1/B3/B5/B8/B34/B38/B39/B40/B41 W B1/B8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Cat. 3GPP R9 Kat. 4, Downlink/Uplink up to 150Mbps/50Mbps 4, Aşağı B |
Dış Güvenlik Sistemleri için 190 X 125 X 30mm 5G Dış CPE Yönlendiricisi
| Ürün Durumu: | Yeni |
|---|---|
| Şifreleme: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Boyut: | 190X125X30mm |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

